5db klf munkásőr és "KISZ" jelvény, közte ~1960. "Munkásőr" szolgálati zománcozott jelvény 5 év szolgálat után eredeti dísztokban, "Kiváló Munkásőr" aranyozott, zománcozott jelvény nem eredeti tokban T:2
32db-os külföldi modern militária tétel jobb darabokkal, közte amerikai, szlovák, román, olasz kiadások, közte DN "Szövetséges Erők Európai Főparancsnoksága" 2xklf fém emlékérem (41mm,50mm), "Egyesült Államok Hadserege - Európa - Közös Vállalkozás" Br emlékérem (50mm), "Air University / Air Corps Tactical School" Br emlékérem (38mm) T:vegyes 32pcs of mixed modern military medals with better pcs, w...
Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" Br emlékérem nem hozzávaló mellszalagon (36mm) T:2,2- Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" Br decoration with not original ribbon (36mm) C:XF,VF
Franciaország 1870-1940. "Francia Becsületrend, Harmadik Köztársaság, Lovag fokozata" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon, a tiszti fokozat dobozában T:2- több kis zománchiba, kopás France 1870-1940. "Legion of Honour, 3rd Republic, knight class" enamelled, gold plated, unmarked Ag decoration with ribbon, in the case of officer's class C:VF several small enamell errors
Franciaország 1975. "Ville de Limoges / Katonai zene nemzetközi fesztivál Limoges - Szeptember 1975" Br emlékérem (72mm) T:2 France 1975. "Ville de Limoges / International Festival of Military Music - Limoges September 1975" Br commemorative medal (72mm) C:XF