10186.
254. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
4 000 Ft
11
Vadász Endre (1901-1944): MeghÃvó zsinagógai esküvÅ‘re 1936, rézkarc, papÃr, jelzett, hátulján pecséttel jelzett, 10,5×6,5 cm