8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Zotova (szovjet) jelzéssel: Hungerburg (ma: Narva-Joesuu, Észtország) tengerpartja, olaj, vászon (sérült), fa keretben, 41,5×64,5 cm