13090.
254. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
9 000 Ft
23,32 EUR, 25,71 USD
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. III. kötet. A balatonvidéki magyar pásztornép művészete. Bp., 1941, Franklin-Társulat. Kiadói festett egészvászon kötés, belsejében ex librisszel, gerincnél szakadt, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.