Kiss Arnold(budai főrabbi): Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., 1907, Schlesinger. Aranyozott egészbőr kötésben. Az alsó zárócsat hiányzik, egyébként jó állapotban.
Lehrer Sidur. Israelitisches gebetbuch mit besonderer Berücksichtigung des bedürfnisses der Jugend. Wien., 1893, Jos. Schlesinger. 328 p. Kiadói kopottas, enyhén sérült egészvászon-kötésben. Igen ritka kötet. Kissé dohos példány.