13109.
254. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Konyha és kert
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Dr. Vertse Albert: A kert madárvilága. Bp., 1941, A Növényvédelem és Kertészet Kiadása. Kiadói egészvászon kötés, szÃnes képekkel illusztrált, kopottas állapotban.