Átszámítási táblázatok a szesztartalom megállapításához. Összeállította a Pénzügyminisztérium. Bp., 1961, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésben.
Dr. Szilágyi János, Dr. Szabó Károly: A tűzrendészet fejlődése - Az őskortól a modern időkig. Bp., 1986, BM. Könyvkiadó. 388 p. Kiadói modern keménykötésben. A gerincén apró sérülés.
Scheitz Pál - Plank Jenő: A minőségi chemiai analizis módszerei. Bp., 1912, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 272 p. Korabeli félvászonkötésben. Az utolsó néhány lap foltos.
Heller György- Rosta László - Vasúti fékberendezések I. - Mozdonyszolgálati dolgozók részére. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. 446 p. Kiadói félvászonkötésben.
A természet világa I.-III. kötet. A csillagos ég. I. A légkör. II. A föld és a tenger. III. Bp. 1938-1939. Kir. Magy. Term.Tud. Társ. A Természettudományi Társulat 100 éves fennállásának emlékére adta ki ezt a reprezentatív munkát. Kopottas, foltos, kiadói, aranyozott félbőr kötésben.