12752.
254. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, városok
6 000 Ft
Kuriózum kötet. Almásy László: Autóval Szudánba. ElsÅ‘ autó-utazás a NÃlus mentén vadászatok angol-Egyiptomi Szudánban. 82 képpel. Bp., é. n., Lampel A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. DÃszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. A kötet kötéstábláján a cÃm végére egy extra "N" betű került, a belsÅ‘ cÃmlapon azonban már a helyes cÃm, "Szudánba" szerepel. Nem egyedi elÃrás, de mindössze néhány kötet került Ãgy ki a nyomdából.