Egyed Joakim: A keresztény tudományról oktató beszédek. III. kötet. Vác, 1794, Marmarossi Gottlieb Antal. Későbbi aranyozott, bordázott félbőrkötésben.
Körmöczy Imre: A' keresztény hit' 's egyház' történeti kifejlése. I. kötet. Pesten, 1845-1852, Trattner-Károlyi-Emich. VIII+ 66 l. Korabeli egészvászon-kötésben. Könyvkötői félvászonkötésben.
Endrődy László S.J.: Lourdesi jegyzetek. Különlenyomat Kaszap István Lapja I. évf. 1-4. számából. Bp., 1942, Kazsap István kiadása (Stephaneum ny.) 32 p. Kiadói papír kötésben.
Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.
Kováts Mátyás: Barátságos értékezés A' Vallási Egyesűlés Ideájának szerzőjével írta - - Pesten, 1825, Petrózai Trattner János Tamás. A lapok egy része foltos, lapszélek rongyosak. Papír kötésben.