12428. 254. Lezárult gyorsárverés Militária
5 000 Ft
10
0 Ft
cca 1900 "Szolgálati idÅ‘m emlékéül", nagyméretű fényképes emléklap, Bp., Leitner M. L. és fia, üvegezett, kicsit sérült dÃszes fa keretben, hátulján feliratozva, 48×37,5 cm
Tétel fotót készÃtette : ttg