1915 Przemyśl, Tábori Újság, a 23. honvéd gyalogezred által Przemyśl első és második ostroma alatt naponta megjelentetett újság 138., 140. száma, szakadásokkal
cca 1900 "Szolgálati időm emlékéül", nagyméretű fényképes emléklap, Bp., Leitner M. L. és fia, üvegezett, kicsit sérült díszes fa keretben, hátulján feliratozva, 48×37,5 cm
1914 Przemyśl, Tábori Újság, a 23. honvéd gyalogezred által Przemyśl első és második ostroma alatt naponta-kétnaponta megjelentetett újság november havi lapszámai (nem teljes), összesen 22 lapszám
1914 Przemyśl, Tábori Újság, a 23. honvéd gyalogezred által Przemyśl első és második ostroma alatt naponta-kétnaponta megjelentetett újság október havi lapszámai (nem teljes), összesen 16 lapszám
1926 Honvéd kerékpárzászlóalj tisztképző iskolájának 1926-ban végzett tagjai, kartonra kasírozott fotó, a karton több helyen sérült, 22x16 cm, karton 34x28 cm
Dísz tantó, japán tőr, díszes keresztvassal, gazdagon díszített hüvellyel, pengehossz: 30,5 cm, teljes hossz: 45 cm /
Honorary tanto Japanese sword with ornated crossguard and scabbard, blade length: 30,5 cm, full length: 45 cm