Nyomtatványok Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
933980
12520
254
Printed Materials
cca 1870 Csipke, litho üdvözlőkártya hozzá való borítékban / Embroided litho greeting card 1222966
12521
254
Printed Materials
cca 1880 A Müncheni képtár a Pinakothek képeiről készített fotókat tartalmazó 12 képes leporelló / cca 1880 Photos of paintings of the Pinakothek. 12 photos on leporello 1143823
12522
254
Printed Materials
cca 1880 Hudson river illustrated 10 képet tartalmazó litho leporello füzet /
cca 1880 Hudson river illustrated. Booklet with 10 litho images 10x13 cm 1049487
12523
254
Printed Materials
1882 A kassai kataszt, kerület tiszjövedelmeinek fokozata. Kassától Ungváron át Szopotkóig. 60x50 cm 397333
12524
254
Printed Materials
1883 Kottát ábrázoló levélpapír és boríték / Fancy writing paper and envelope with score 1053773
12525
254
3800
Printed Materials
1888-1889 a Magyar Salon képes havi folyóirat 10. évfolyama. Kopott, díszes aranyozott vászonkötésben, több lapja restaurált. 1238073
12526
254
Printed Materials
1891 A hülyék nevelő- és ápoló intézetének tervrajza. A felvétel szabályai. Bp., I. Alkotás u. Szakadással 1094582
12527
254
Printed Materials
Erőss Lajos: Egyházi beszéd írta és 1892. július 10-ik napján lelkészválasztás alkalmával elmondta - - Debreczen, 1982, "Debreczeni ellenőr". Papírkötésben. 1236219
12528
254
Printed Materials
1894 a Kossuth Lajos Emlékének Megörökítésére Alakult Országos Bizottság adományozásra való felhívása a Kossuth-szobor felállításához, bélyegzővel ellátott gyűjtőívvel 1236361
12529
254
Printed Materials
1895 Journal Amusant - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 8p / French humor magazine 1236561
12530
254
Printed Materials
1896 Kinyitható, belül litho képeslap, sérült 1235148
12531
254
Printed Materials
1896 I. Ferencz József Ő Császári és apostoli Királyi Felsége az ezredéves Országos kiállítást megnyitja, litho nyomtavány Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft