1930 Magyar Művészet VI. évfolyamának 7. száma, a Szinyei Merse Pál-Társaság megbízásából kiadja az Athenaeum, benne Balogh Rudolf publikált fotójával, hozzá a fotókkal, a címlapon aláírásával, hátul gumipecsétjével
1930-1942 a Boldog Ifjúság, a Kis Színházi és a Kis Magazin, a Színházi Élet magazin gyermekeknek szóló mellékleteinek több lapszáma az 1930-1942 közötti évfolyamokból: 1930: 19., 32. sz.; 1931: 5., 25. sz.; 1934: 18-19., 26., 31. 32. (2×), 34., 36., 45. sz.; 1935: 9., 13., 26. 37., ill. karácsonyi szám; 1936: 26. sz.; 1938: 18-19., 38. sz.; 1939: 26., 44., 52. sz.; 1941: 4., 30. sz.; 1942: 24., 36. sz., összesen 29 db. Érdekes írásokkal, papírkötésben, jó állapotban.
cca 1930 Ricordo di Roma, 130 tavole: vedute, pittura, scultura. Róma - Milánó - Velence, Editore Attilio Scrocchi. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
1930-1932 Ganz közlemények c. időszakos lap 3 évben kiadott számai. Összesen 8 db, benne a hazai vasúti és vízi járműgyártás legszebb korszakának fényképes dokumentumaival. A világhírű vonatkocsit és hajók részletes bemutatása, valamint a gyár egész tevékenységének sok fényképpel dokumentált története. Egészvászon kötésben.
1932 Német vegyiárú forgalmazó cég képes ismertető füzete, a különböző vegyi anyagok elkészítésének módjaival, benne néhány parfüm címke / 1932 German chemical-ware company. Picture booklet with advertising. 184p. + XII.
1932 Az Új idők c. folyóirat II. kötet. Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Singer és Wolfner. Korabeli félvászon kötésben.