Kerámiák Tételek száma: 33
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1247518
11077
255
11000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos váza, festett, mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással, m:18 cm 1247512
11078
255
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Tálka, festett, mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással, 16×10 cm 1250035
11079
255
Art-ceramics
Jelzett kaspó párban, festett cserép, egyiken repedéssel, m:12 cm, d:16 cm (2×) 1248608
11080
255
Art-ceramics
Illár Erzsébet (1940- ): Ülő kislányka. Égetett agyag, jelzett, jó állapotban, m:16 cm 1240293
11081
255
Art-ceramics
Schütz Cilli: Virágos dísz falitányér, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, jó állapotban, d: 25,5 cm / Cilli Schütz: Ceramic plate, signed, good condition, d:25,5 cm 1240295
11082
255
Art-ceramics
jelzett virágos dísz falitányér, kézzel festett mázas fajansz, jó állapotban, d: 25,5 cm / Antique ceramic plate, signed, good condition, d:25,5 cm 1240438
11083
255
Art-ceramics
Áttört kerámia fali tányér, jelzett (F.Cs), hibátlan, kézzel festett, d:29 cm 1240955
11084
255
Art-ceramics
Jelzett darus tányér, kézzel festett mázas kerámia, jó állapotban, d:22,5 cm 1240280
11090
255
Art-ceramics
Bán Klára (1951-): Kalapos kislány. Festet mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:19 cm 1240475
11091
255
Art-ceramics
Győrbíró Enikő (1932-1999): Anya gyermekével. Festett kerámia, jelzett, apró hibákkal, m:16 cm 1242544
11092
255
Art-ceramics
2 db retró kerámia váza, hibátlanok, 1 db fekete-arany üveg váza, apró csorbával, m: 19, 22 és 23 cm 1243425
11093
255
Art-ceramics
Évfordulós Hummel kerámia falitányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft