1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. Bp., Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerince hiányos, kopott állapotban.