Új magyar építőművészet. Szerk.: Györgyi Dénes, Dr. Hüttl Dezső, v. Irsy László, Kozma Lajos. Sajtó alá rendezte: Györgyi Dénes. Bp., 1938. Budai István. (16)+160 p. A számozott oldalakon egészoldalas fényképekkel. (Magyar művészeti könyvek. II.) Javított kiadói papírborítóban.
Új magyar képzőművészet II. Az 1951. évben rendezett II. Magyar Képzőművészeti Kiállítás anyagából. Bp., 1952, Athenaeum ny. 64 p. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. Számos egészoldalas képpel.
Déry Béla-Bányász László-Margitay Ernő(szerk.): Bp., 1912, Légrády Testvérek Nyomdája. Kiadói lenvászon kötés, belső borítólap kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
Lajos Ferenc - ifj. Hans Holbein: Haláltánc. Bp., é.n, Szépmíves Műhely. 86 p. Holbein 43 egész oldalas rajzával és 43 iniciáléjával. Megjelent összesen 1500 példányban. Kiadói kartonkötésben, a gerincén sérült, kis részben pótolt.
Wickenburg, Erik G.: Schönbrunn. Wien, 1960, Kunstverlag Wolfrum. Kiadói műbőr kötés, rajta Mária Terézia ezüst(Ag) utánverettel, jó állapotban / Kunstleder Einband / leatherette binding, good condition