Palesztina-szótár. Palesztina legújabb térképével. Szerkesztette: Gellért Endre és Zsoldos Jenő. Bp., (1948). Új Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner). 123+(1) p. + 1 térkép (kihajtható). (Országos Izr. Tanítóegyesület Kiadványai 4.) Fűzve, kiadói papírborítóban.
Ararát évkönyv. Zsidó magyar almanach az 1939. (5699-5700) évre. Bp., 1939, Pesti Izraelita Leányárvaház. Korabeli korabeli műbőrkötésben, jó állapotban.
A tízhónapos tragédia. 1944. március 19-1945. január 20. I és II. rész. Szerkesztette Gyenes István, Kiss Károly. Dokumentumok és újságcikkek a korabeli eseményekből és sajtóból. Bp., 1945, Gábor Áron kiadás. 56 p. Kiadói papírkötésben.
Sarna, Jonathan D.; Klein, Nancy H.: The Jews of Cincinnati. Cincinnati, 1989, Center for Study of the American Jewish Experience. Papírkötésben, jó állapotban.
Mákzór imádságos könyv az év minden ünnepnapjára VIII. Peszách-ünnep utolsó két napjára. Magyarra fordította: Schön József. Bp., é.n., Schwarz Ignácz. Aranyozott, dombornyomott, kiadói egészvászon-kötésben.