Dr. Ackerl János: A lourdesi Boldogasszony vagy kinek van igaza? A lourdesi Boldogasszony tiszteletének védelmére. Második javított magyar kiadás. Győr, 1985, Győregyházmegye Könyvnyomdája. Félvsázon kötés, belül néhány lap javítva, egyébként jó állapotban.
Das Vater Unser in zehn Betrachtungen von Dr. Cölestin Wolfsgruber. Mit 9 Stahlstichen nach den bekannten führich'schen Zeichnungen. Wien, 1879, Verlag von Heinrich Kirsch. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált, jó állapotban / full linen binding, good condition
Fabiola vagy a katakombák egyháza Wiseman Miklós bibornok és westminsteri érsektől. Ő Eminentiája engedelmével fordítá Holló Mihály, prépost, fóthi alesperes és plebános. Nyomatott Herz Jánosnál. Bp., 1856, Szent István Társulat. Első magyar nyelvű kiadás. Későbbi félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
Dr. Radó Polikárp: Az Ószövetség története a Szentírás alapján. Bp., 1937, Szentírás-Egyesület. Kiadói aranyozott, kissé kopottas, laza tartású egészvászon-kötésben.
Fejér György: Pest szabad királyi városa fő templomában tartatott beszédek. Negyedik rész. Budán, 1811, Trattner Mátyásnál. Sérült, hiányos korabeli félbőrkötésben.
A párizsi hóráskönyv. A Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára Ant. 76. jelzetű 1510-ben készült könyvének hasonmás kiadása, a kísérőtanulmányt írta: Csapodi Csaba. Bp., 1985, Helikon. Velúrkötésben, papír védőtokkal, jó állapotban.