Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 121
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1232676
19036
255
2200
Jewellery
Ezüst, glídes nyaklánc, jelzett, Ag., 10,9gr., 45cm/Silver, glides necklace, marked, Ag. 10,9gr., 45cm 1232679
19037
255
Jewellery
Ezüst, Figaro nyaklánc, jelzett, Ag., 24,5gr., 57cm/Silver, Figaro necklace, marked, Ag. 24,5gr., 57cm 1232690
19038
255
Jewellery
Ezüst, fantázia nyaklánc, jelzett, Ag., 8,5gr., 56cm/Silver, fantasy necklace, marked, Ag. 8,5gr., 56cm 1233115
19039
255
Jewellery
Ezüst szívmedál, jelzett, Ag., 5,6gr./ Silver heart pendant, marked, Ag. 5,6gr. 1248612
19040
255
Jewellery
Ezüst (Ag.) lánc, csiszolt gránáttal és gyönggyel, bruttó: 6 g 1248620
19041
255
Jewellery
Ezüst (Ag.) kígyós gyűrű, méret: 56, nettó: 4,6 g 1248625
19042
255
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc motoros medállal, h:30 cm, nettó: 11 g 1248627
19043
255
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc szintetikus kő medállal, h:22 cm, bruttó: 5,8 g 1248636
19044
255
Jewellery
Ezüst (Ag.) fülbevaló teklagyönggyel, bruttó: 2,8 g 1248691
19045
255
Jewellery
Ezüst (Ag.) hajtű, almandinnal, h:7 cm, bruttó: 6 g 1247585
19046
255
Jewellery
XIX. sz vége: Thale a. H. aranyozott ezüst kanál, zománcfestett képpel és címerrel / Vintage silver spoon. Thale a. H., Germany 11 g 1222392
19047
255
Jewellery
Ezüst kulcstartók, Ag., 22,5gr.,jelzett, 2db, cca 10cm/
Silver key chains, Ag. 22,5gr., marked, 2,cca 10cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft