Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 121
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1238191
19099
255
Jewellery
Ezüst hintaló, jelzett, Ag., 6,5gr., 3x2,5cm/Silver rocking horse, marked, Ag. 6,5gr. 3x2,5cm 1238190
19100
255
Jewellery
Ezüst hintaló, jelzett, Ag., 6,5gr., 3x2,5cm/Silver rocking horse, marked, Ag. 6,5gr. 3x2,5cm 1247452
19101
255
Jewellery
XIX. sz. vége: Jelzett, virég motívummal díszített ezüst kanál / Ornamented silver spoon 39g 1247144
19102
255
Jewellery
Krisztust ábrázoló ezüst(Ag) szentkép, hátoldalán evangéliumi jelenettel, jelzés nélkül, 22,9 g 1228095
19103
255
Jewellery
Ezüst teaszűrő, jelzés nélkül, Ag., 22gr, 7x25cm /
Silver tea-strainer, no marked, Ag., 22gr, 7x25cm 1240578
19104
255
Jewellery
Ezüst névjegykártyatartó, Ag., 90,9gr, jelzett, 6x9cm/ Silver business card holder, Ag. 90,9gr, marked, 6x9cm 1240588
19105
255
Jewellery
Régi ezüst gyertyatartó, jelzett, Ag., br.:74gr., m:5,5cm/ Old silver candlesticks marked, Ag. 74gr, m. 5.5cm. 1244542
19106
255
13000
Jewellery
2 db ezüst (Ag.) monogramos fűszertartó, jelzettek, d: 4,5 cm, nettó 74 g 1248769
19107
255
14000
Jewellery
Art deco cigarettatárca, jelzett, belül aranyozott, niello díszítéssel, apró zománchibákkal, 9×8 cm 1247478
19108
255
6500
Jewellery
6 db jelzett, ezüst kiskanál / 6 silver spoons 67,7g 1247463
19109
255
Jewellery
XIX. sz vége: Ezüst villa indás díszítéssel, jelzéssel. / Silver fork 57 g. 1247467
19110
255
Jewellery
XIX. sz vége: Ezüst dísz villa indás díszítéssel, jelzéssel. / Silver fork 27 g. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft