1942 Utasítás a vonatfékezők számára, 25/b. sz. Bp., 1942, Budapesti... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/255/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~600029/1942-Utasitas-a-vonatfekezok-szamara-25b-sz-Bp--1942-Budapesti-Hirlapnyomda-Kisse-vi~II1250289
1250289
13555
255
Printed Materials
Leírás: 1942 Utasítás a vonatfékezők számára, 25/b. sz. Bp., 1942, Budapesti Hírlapnyomda. Kissé viseltes kiadói félvászon kötésben.
: moldován_péter