1824 Calendarium novum et vetus ad annum bissextilem MDCCCXXIV. dierum 366 exhibens seriem festorum profestorum et phases Lunae, in usum magni principatus Transsilvaniae et partium adnexarum. Claudiopolis [Kolozsvár], Typis Lycei Regii. Világi és egyházi sematizmussal. Kissé kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. /
With a secular and ecclesiastical schematism. Hardcover, a bit worn out, otherwise in good condition.
1840 Közhasznú Honi Vezér: Gazdasági, házi's tiszti Kalendáriom 1840. Közesztendőre.
Pesten, [1840] Landerer és Heckenast. Címkép és az első 30 oldal nélkül, több lap restaurált (egy kettő hiányosan) Korabeli félbőr kötésben 162p.
1878 A petőfi-Társaság lapja. Szépirodalmi. művészeti és társadalmi heti közlöny. 12 száma, szerk.:Szana Tamás et alii. Bp., Weiszmann Testvérek. pp.:200, 30x23cm. Viseltes kötésben, egy oldal hiányos.