31307.
255. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
~1960. "Munkásőr" szolgálati zománcozott jelvény 5 év szolgálat után sérült tokban + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban T:2