Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 158

Garamkeszi János (1936- ) 1978. "Mezőtúr 600 éves / Dózsa György" Br plakett (32mm) + ~1970-1980. "Makó" Br emlékérem (32mm) T:1
30757.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése Salgótarján / Madách Imre - Az Ember tragédiája" Br emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete / Veretett a török kivonulásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1
30758.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Garamkeszi János (1936-) DN "Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" Br emlékplakett eredeti sérült tokban (52x105mm) T:2
30759.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
Gáll Gyula (1939-) 1983. "Budapest 1983 / XIV. Fedettpályás Atlétikai Európa Bajnokság" Br emlékérem (60mm) T:2
30760.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (42,5mm) + 2000. "MÉE - Államalapítás ezredik évfordulója - Szent István" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30761.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ" fém emlékérem (49mm) T:2- karc
30762.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Iván István (1905-1968) 1948. június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) + 2010. "25. Hungaroring Nagydíj" fém emlékérem (32mm) T:2,1
30763.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / Perényi Péter - Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42mm) + Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30764.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Képíró Zoltán (1944-1981) 1978. "MÉE-Keszthely / Dunántúli Éremgyűjtők V. Keszthelyi Találkozója" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) + DN "Parlament" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1,2
30765.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly" Br emlékérem (42,5mm) + Rajki László (1939-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők Orosházi Csoportja / Juhász Balázs" Br emlékérem (42mm) T:1
30766.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE Nagykanizsa / Thúry György Kanizsa várkapitánya" Br emlékérem (42,5mm) + Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem (42,5mm) T:1
30767.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Kiss György (1872-1916) - Szejler J. ~1910. "A mohácsi vész 400. évfordulójára a helyi emlékbizottság" Br plakett (83x57mm) márványtalpon (117x82mm), hátlapon igazolás a templomépítésre befolyó összegről. "MDXXVI - MOHÁCS - AUG XXIX" T:2 Hungary ~1910. "The Local Memorial Committee for the 400th Anniversary of the Battle of Mohács" Br plaque (83x57mm) on marble slab (117x82mm), on the back with certificate about the income for church building. Sign.: György Kiss - J. Szeiler C:XF
30768.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft