1869-1914. "Koronás Arany Érdemkereszt vörös szalagon" jelzett arany, zománcozott kitüntetés mellszalaggal, "F. Braun in Wien" gyártó jelzéssel T:1-,2
Hungary 1869-1914. "Golden Merit Cross with the Crown on a red ribbon" hallmarked gold, enamelled decoration with ribbon and makers mark "F. Braun in Wien" C:AU,XF
NMK 212.
1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt vörös szalagon" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, "Wilhelm Kunz Wien" gyártói jelzéssel T:2
Hungary 1869-1916. "Silver Merit Cross with the Crown on a red ribbon" hallmarked Ag decoration with ribbon, with "Wilhelm Kunz Wien" makers mark C:XF
NMK 222.
1884. "Vaskorona Rend III. osztálya" aranyozott kitüntetés zománcozott és aranyozott miniatűrje rendkívül szépen megmaradt állapotban (26x13mm) T:1- RR!
Hungary 1884-. "Imperial Order of the Iron Crown, III Class" enamelled and gold plated miniature in excellent condition (26x13mm) C:AU RR!
NMK 93.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalaggal T:2,2-
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:XF,VF
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2-
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon C:VF
NMK 249.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- ph.
Hungary 1914. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" Ag decoration without ribbon, hallmark on edge. Sign: Tautenhayn C:VF edge error
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. "Fel fel vitézek a csatára - 307. Honvéd Gyalogezred" Br sapkajelvény (38x26mm) T:3 hátoldalán forrasztásnyom
Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. "307th Honved Infantry Regiment" Br cap badge (38x26mm) C:F solder mark on back
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Hűséggel egyesülve / 1914-1915. A Világháborúnak Emlékéül" fém patrióta jelvény (48x39mm) T:2 kis ph
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "In Treue vereint / 1914-1915 Zur Erinnerung an die Völkerschlacht" metal patriotic badge (48x39mm) C:XF small edge error
1916-1918. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal, ismételt adományozás" zománcozott kitüntetés javított mellszalagon, sérült ismétlőpánttal T:2,2- zománchiány és hiba
Hungary 1916-1918. "Military Merit Cross, 3rd Class, with a war decoration and swords, with second-award bar" enamelled decoration on fixed ribbon, with damaged strap C:XF,VF enamel missing and error
NMK 179.