2 000 Ft
Kis irodaszer tétel: Kétfunkciós jelzett toll(egyik végén töltÅ‘toll, másik végén golyóstoll végzÅ‘déssel), Aristo logarléc dobozában, használatlan grafitceruzák, jelzett ceruzahegyezÅ‘, régi pici nagyÃtó réz keretben, dÃszes antikizáló levélbontó