1940 a Kis Magazin, a Színházi Élet magazin gyermekeknek szóló mellékletének több lapszáma az 1940. évi folyamból: 1., 8., 13-14., 19-20., 23-26., 28-34., 36-42., 44-46., 48-49. sz., összesen 29 db. Érdekes írásokkal, papírkötésben, jó állapotban.
cca 1941 Erdély északi része és a Székelyföld, szállodák, panziók és villák prospektusa, az Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal prospektusa, képekkel illusztrált
Ifj. Vayer Lajos: Magyar uralkodók. Bp., 1942, Officina. A kötet több helyütt beragasztott újságkivágásokat, fotókat, képeslapokat, illetve bejegyzéseket tartalmaz a könyvben említett uralkodókról. Kiadói keménykötésben, a gerinc sérült-hiányos