11070.
256. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
80 000 Ft
207,25 EUR, 228,57 USD
Antik álló Buddha templomi szobor. Aranyozott-festett fa, jelzés nélkül, festék lepattanásokkal, sérült ujjakkal / Antique standing Budha statue, gold layered, painted wood. m:57 cm