11050.
256. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
120 000 Ft
310,88 EUR, 342,86 USD
XIX. sz. Vietnám/Kambodzsa: Három álló Buddha festett faragott antik fa szobor, jelzés nélkül, festék lepattanásokkal, sérült / XIXth century standing Budddhas 3 carved antique wood statues from Vietnam/Cambodia. With minor fault m:59 cm