Schölzel - Greschek: Bastelallerai. Anleitungen für wekgerechte Bastelarbeiten aus verschiedenartingen Materialien. Leipzig, é.n., Rudolf Arnold Verlag. Kiadói kopottas, illusztrált félvászonkötésben. A melléklet megvan.
Két kötet Szomaházy István munkái sorozatból. Az elvált asszony. Mariska. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Kiadói, illusztrált egészvászon-kötésben. Az egyik kötet gerince sérült.
Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel. A Pesti Napló Előfizető számára készült kiadás. Kiadói kopottas, egészvászon-kötésben, néhány lapszél sérült, egyébként jó állapotban.
Petőfi album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., Pesti Napló. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, gerincen szakadással, egyébként jó állapotban.
Sämmtliche Predigten, welche vor dem Könige in Frankreich Ludwig XIV., sind gehalten worden: Aus dem Französischen übersetzt. Theil 6. Dresden, 1763, Walther. 553 p. Korabeli, sérült-hiányos bőrkötésben.