Rendőri és közlekedési útmutató: I. évfolyam Budapest székesfőváros utcái, útjai és terei. Bp., é.n., Budapesti Hirdetőiroda. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Az előzéklapon bejegyzések.
Kisfaludy Károly minden munkái. IX. kötet, Pótolékok. Két dráma. A' tatárok Magyar Országban, Ilka vagy Nándor-Fehérvár be-vétele. Öszveszedte Toldy Ferencz. Buda, 1831. Magyar Királyi Egyetem betűivel. 199 p. Modern, a gerincén sérült keménykötésben.
Régi Magyar Költők Tára III. XVI. századbeli magyar költők művei. Második kötet. 1540-1555. Tinódi Sebestyén összes művei. Közzéteszi Szilády Áron. Budapest, 1881, MTA. Korabeli viseltes félvászonkötésben. A címlapról a pecsét nyomát kivágták.