Velősy Elek: Miska. A diadalmas cserkészgondolat regénye. Gróf Teleki Pál ajánlásával és Márton Lajos rajzaival. Bp., 1933, Könyvbarátok Szövetsége, Egyetemi Ny. 206 p. Kiadói kopottas-sérült félvászonkötésben.
Egyetemes Magyar Encyclopaedia I. kötete. Szerkeszti Török János. Pest, 1859, Emich Gusztáv. Korabeli kopottas, enyhén sérült félvászonkötésben. Könyvtári példány volt, az előzéklap és a címlap felső része hiányzik.
Ady Endre válogatott versei. (Válogatta Dóczy Jenő. Ill. Jaschik Álmos.) Bp. 1921. Pallas. Kiadói keménykötésben. A gerince sérült, ezt korábban amatőr ragasztással javították.
Colligatum. Dr. Somos Lajos: Juristowski Miklós ezredes-hadbíró élete és irodalmi munkássága. Eger, 1937, Szent János Ny. 103 l. Hozzákötve: Egy különleges könyvtár. Ismerteti Dr. Csermely Gyula. Bp., é.n., Klein Ny. 125 l. Korabeli aranyozott vászonkötésben. A gerinc felső részén a vászon enyhén felszakadt.
Egyetemes Magyar Encyclopaedia II. kötete. Szerkeszti Török János. Pest, 1860, Emich Gusztáv. Korabeli aranyozott gerincű, enyhén sérült gerincű félvászonkötésben. Könyvtári példány volt.
Egyetemes Magyar Encyclopaedia III. kötete. Szerkeszti Török János. Pest, 1861, Emich Gusztáv. Korabeli aranyozott gerincű félvászonkötésben. Könyvtári példány volt.
Egyetemes Magyar Encyclopaedia IV. kötete. Szerkeszti Török János. Pest, 1862, Emich Gusztáv. Korabeli aranyozott, enyhén sérült félvászonkötésben. Könyvtári példány volt.