A Franklin Kézi Lexikona I-III. Bp., 1912. Franklin Társulat. Kiadói szecessziós, aranyozott félbőrkötésben. A kötetek gerincein apró folt, a vászontáblák foltosak.
Jajczay János - Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben.
Rosty Kálmám: Magyarok Nagyasszonya I-II. Költemények Szűz Mária tiszteletére Zengte és félszázados szerzetesi jubileumán kiadta: Rosty Kálmán S. J., Kalocsa, 1903, Nyomatott Werner Ferencznél. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban.
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. [Bp.], é.n., Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vá...
Remellay GusztávM Multunk hölgyei hazai történelem. Regényes krónika-modorban magyar hölgyek számára. II. kötet. Pest, 1861, Engel és Mandelló. Aranyozott félvászon kötésben.