Sipos József: Az Egyháziak’ Érdemei az emberiségről, és a’ mai Hivatalosok’ Hálátalansága azok eránt, egy egyházi Beszédben megvilágosítva, .. melly’ mélt. Tiszt. Hallerkői gróf Haller Ferentz úrnak … tartatott. Nagy-Váradon a’ B. Asszony’ Székes-Templomában, Pünkösd után a’ XIX-dik Vasárnapon, az 1828-dik esztendőben. Nagy-Váradon, 1828. Tichy ...
In a worn out paper binding, otherwise in good condition.
Caspari, Adam Christian et al.: Vollständiges Handbuch der neuesten Erdbeschreibung. 1. köt. Weimar, 1820, Verlag des Geographisches Instituts. Kopott, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Jókai Mór: Kisebb beszédei. Magyar Könyvtár sorozat. Kiadói papír kötésben. + Jókai Mór: Emlékbeszéd Rudolf trónörökös és egyéb beszédek. Magyar Könyvtár sorozat. Kiadói papír kötésben.