Ady Endre: Első verseskötete. Bp., 1920, Amicus. (Hornyánszky ny.) 108 p. Korabeli félvászonkötésben. ,,Ady Endre első verseit az ,,Amicus" kiadóvállalat megbízásából 1920 november havában Hornyánszky Viktor m. kir. udvari könyvnyomdája nyomtatta."
Pedro Calderon de la Barca: Az élet álom. Színmű három felvonásban. Fordította Győry Vilmos. Pest, 1870, Kisfaludy Társaság (Athenaeum ny.). 160 p. Eredeti kiadói, kissé sérült papírkötésben, Szép állapotú, felvágatlan példány, első magyar nyelvű kiadás.
C. Suetonii Tranquilli Opera quae extant / ad optimorum librorum fidem edita. Ed. stereotypa denuo emendata. Lipsiae, 1829, Sumptibus et typis C. Tauchnitii. 339 p. Korabeli kopottas, sérült kartonkötésben. A szennylap és az előzéklap hiányzik.
Dr. Vita: Végrendelet. Élettapasztalatok. Elmondja egy apa a fiának. Bp., 1907, "Széchenyi" kir. kath. reálgimnázium 119. számu cserkész csapata (Jászapáti). 170 p. Kiadói papírkötésben.
b. Eötvös József: A Karthausi I-II. Bp., 1894. Ráth Mór. 546 p. Dekoratív szép példány. Kiadói, festett, dúsan aranyozott, egészvászon- díszkötésben, körben aranymetszéssel.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Karl Kraus: Bucsuztató. Halotti ének az Osztrák-Magyar Monarkia fölött. Ford. Szini Gyula. Bp. 1919, Kultura. 208 l. (Károlyi-Könyvtár 1.) Kiadói kissé kopottas, illusztrált papírborítóban. Az első néhány lap felső sarkán ázásnyom.