Ludovicus Habert: Theología dogmatica et moralis : ad usum Seminarii Catalaunensis. I-II. kötet. A teljes mű 8 kötetből áll. Venetiis, 1765, Ex typographia Remondiniana. Korabeli, enyhén sérült, aranyozott egészbőrkötésben.
Sorsunk: A Janus Pannonius Tásaság folyóirata. Szerkeszti Várkonyi Nándor. Teljes második évfolyam, egybekötve. 1942, 1-8. sz. 690 p. Korabeli félvászonkötésben.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium Rádióelőadásainak sorozata 1929 "A" július-december. "Pátria" Irodalmi Vállalat. Kiadói félvászonkötésben.
W. M. Thackeray: Sznobok könyve. Esszék, vázlatok, levelek I-II. Thackeray művei. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói, számozott nyl-kötésben, Kiváló állapotban.
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp., 1918, Lampel. Kiadói, kissé laza, illusztrált félvászonkötésben. Az előzéklapon ajándékozási bejegyzéssel.