Barát Béla, Éber László, Takács Zoltán, Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Budapest, 1926, Világirodalom - Weiler. Kiadói, aranyozott félbőr kötésben.
Desroches-Noblecourt, Christiane: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. F. L. Kenett 75 színes felvételével. Bp., 1966, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, jó állapotban.
Madonna-könyv. A festőművészet 60 remeke Sik Sándor versével. Bp., 1924, Szent-István-Társulat. 64 l, 59 t. lapsz. belül. Illusztrált kiadói kartonkötésben. A gerince kissé sérült.
Dr. Berecz Sándor: A képzőművészetek története Gyomán, én. Kner Izidor. 199 l. 70 szövegközti metszett képpel és ábrával. Kiadói, préselt, egészvászon (Kner) kötésben. Jó állapotban
Posters & Publicity: Fine printing and design. 1927 Annual of Commercial Art. London, 1926. The Studio. 158 p. Századeleji plakátok. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes, ázott papírborítóval.