Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal gazdagon illusztrált könyv. Magyar, német, angol, francia nyelvű előszóval és képaláírásokkal. Budapest, é.n., Nyomatott a Királyi Magyar Egyetemi Nyomdában. Kiadói félvászon kötésben.
Vegyes művészeti könyvek, 5db: Városi képtár Deák-gyűjtemény, Cziráki Lajosné:Üzenetek, B. Bónis Éva, Sellye Ibolya: Római kori emailmunkák, Józsa Péter (szerk.): Művészet szociológia, Kleineisel János: A forma hatalma. Mind kiadói kötésben, jó állapotban.
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula, fametszetekkel díszítette: Buday György. Második, bővített kiadás. Bp., 1935, Egyetemi Nyomda. 344 l. Kiadói, kissé sérült papírkötésben.
Katalog der Gemäldegalerie alter Meister. Bearbeitet von Dr. Gabriel von Térey. Bp., 1913. Hornyánszky. 377 p + 111 t. Korabeli félvászonkötésben, jó állapotban.
Album Artistique Paris Et Ses Environs. 54 vues. Párizs és környéke, művészi album 54 fotóval a város nevezetességeiről. Korabeli vászonkötésben, a borító felragasztva. Kissé ázott, dohos példány.
Erich Haenel - Heinrich Tscharmann: Die Wohnung der Neuzeit. Leipzig, 1908, J.J. Weber. 288 p. Korabeli kopottas vászonkötésben. Számos illusztrációval.