Schlosser, Friedrich Christoph: F. C. Schlosser's Weltgeschichte für das deutsche Volk. Unter Mitwirkung des Verfassers beabreitet von G. L. Kriegk. 1.-19. Band Frankfurt a. M., 1844-1857. Varrentrapp's. Korabeli vaknyomott egészvászon kötésben, szép állapotban. Kétféle kötésváltozat. / In 19 volumes, all in nice condition, full linen binding.
Justo Modersonio: Conicones in psalmos poenitentiales, seu Commentarius litteralis et moralis, autore - - Antverpiae, 1695, pro F. a Metelen. Kopott, szakadt kiadói egészbőr kötésben.
Rudolf Hans Bartsch: Der Letzte Student. Berlin unfd Wien, é.n., Ullstein. Ragasztott, viseletes karton kötésben. Louis Gallet: Captain Sata oder Abenteuer des Cyrano de Bergerac von - - Leipzig, é.n., Philipp Reclam. Illusztrált, kiadói vászon kötésben. Viseltes állapotban.
Wilhelm Traugott Krug: System der theoretischen Philosophie. Zwenter Theil. Rechtslehre. Wien, 1818, Franz Härter`sche Buchhandlung. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
Wilhelm Traugott Krug: System der praktischen Philosophie. Erster Theil. Rechtslehre. Wien, 1818, Franz Härter`sche Buchhandlung. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
Wilhelm Traugott Krug: Fundamentalphilosophie Wien, 1818, Franz Härter`sche Buchhandlung. Korabeli kopottas félvászonkötésben. Az előzéklap hiányzik. Első kiadás.
Merkel, Adolf: Kriminalistische Abhandlungen. 1. köt.: Zur Lehre von den Grundeintheilungen des Unrechts und seiner Rechtsfolgen. Leipzig, 1867, Breitkopf und Härtel. Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.