8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Ausztriai általános polgári törvénykönyv. Kihirdettetett az 1852 november 29. nyiltparancscsal Magyar-, Horvát- és Tótországban, a Szerbvajdaságban és a temesi bánságban, az ezen törvénykönyvre vonatkozó, a függelékben foglalt utólagos rendeletekkel együtt. III. rész. Bécs, 1853. Udvari és Álladalmi ny. 56x2 l. (Kétnyelvű, magyar-német) Hozzákötve: Betűrendes Lajstroma az ausztriai általános polgári törvénykönyv három részében foglalt tárgyaknak... Bécs, 1853. Udvari és Álladalmi ny. CLXXV l. Hozzákötve: Függelék az általános polgári törvénykönyvhöz... 122x2 l. (Kétnyelvű, magyar-német) Korabeli, szép állapotú egészvászon-kötésben.