Könyvek: Konyha és kert Tételek száma: 23
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1249796
13266
256
Books: Kitchen and garden
Kaszab Andor: A magyar étlapok helyesírása. Tankönyvpótló jegyzet. Második kiadás. Bp., 1971, Közgazdasági és Jogi. 137 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. A címlapon tulajdonosi bejegyzés. 1250188
13267
256
Books: Kitchen and garden
Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Reprint kiadás. Bp, 1986, Közgazdasági és Jogi Kiadó. Illusztrált kiadói keménykötésben. 1256388
13268
256
Books: Kitchen and garden
Baltzer's vegetarisches Kochbuch. Leipzig, 1910, Karl Lentze. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban / full linen binding, damaged condition 1258448
13269
256
Books: Kitchen and garden
Csapó József: Uj füves és virágos magyar kert. Reprint kiadás. Bp., 1988, ÁKV. Kiadói modern keménykötésben. 1252649
13270
256
Books: Kitchen and garden
Hémangi Dévi Dászi: A kerttől a konyháig. 108 vegetariánus recept. Bp., 2009, Lál Kiadó. Kiadói puhakötésben, jó állapotban. 1252654
13271
256
Books: Kitchen and garden
Gundel Imre: Gasztronómiáról és Gundelekről. Bp., 1987, Mezőgazdasági. Kiadói keménykötésben, jó állapotban. 1250036
13272
256
Books: Kitchen and garden
Venesz József: A magyaros konyha. Bp., 1965, Minerva Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. 1249866
13273
256
Books: Kitchen and garden
Simon Blanka: Házi mindentudó. Bp., 1946, Athenaeum. 205 p. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotban. 1249967
13274
256
Books: Kitchen and garden
Bornemissza Anna szakácskönyve 1680-ból. Kiad. dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonkötésben, védőborítóval. 1230617
13275
256
Books: Kitchen and garden
Bohrmann, Peter: Nagy koktélkönyv. 1444 alkoholos és alkoholmentes ital. 2002, Geopen Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. 1256408
13276
256
Books: Kitchen and garden
Unser Kochbuch. Über 1000 Rezepte. 8 mehrfarbige und 24 einfarbige Bildtafeln. Leipzig,(1952), Verlag für die Frau GmbH. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban / half linen binding, good condition Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft