Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. A királyi ház fenséges tagjainak és a magyar nemzet jeleseinek kegyeletes közreműködésével. A szerkesztő bizottság elnöke: Dániel Ernőné. Főszerkesztő Gábel Gyula. Bp., 1905, Globus. 176 p. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Aranyozott, festett kiadói egészvászon-kötésben. Dekoratív, szép példány.