Könyvek: Történelem

Tételek száma: 120

13148.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

13149.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Móricz Miklós: Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform. (Erdélyi Férfiak Egyesülete. Jancsó Benedek Társaságának Könyvei II.) Bp., 1932, Erdélyi Férfiak Egyesülete. 2 db térképmelléklettel.  Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
13150.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

13151.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

13152.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Vipper: Rettegett Iván. Moszkva, 1947, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, egészoldalas illusztrációkkal.
13153.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpád-házi királyok alatt II. kötet Bp., 1893, MTA. 790 p. Kiadói, ázástól hullámos, merev tartású egészvászon-kötésben.
13154.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Mangold Lajos: A magyarok oknyomozó történelme. A középiskolák VIII. osztálya számára. 5. jav. kiadás. Történeti térképekkel. Bp. 1907. Franklin. 374 p. Az előzéklapon bejegyzésekkel. Korabeli félvászonkötésben.
13155.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

13156.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

Kossuth emlékalbum Kossuth Lajos halála, temetése és mauzoleumának felavatása. Szerkesztette dr. Kovács Dénes. Bp., 1910, Wodianer F. és Fiai. 231 p. Kiadói egészvászon-kötésben. A borítótábla elázás miatt elszíneződött, megfakul, enyhén fel is szakadozott. A belső lapok és mellékletek azonban teljesen épek, hiánytalanok.
13157.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Kós Károly: Az országépítő. Bp., 1983, Helikon. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír és műanyag védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13158.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Magyar Anjou legendárium. Összeáll. Levárdy Ferenc. Bp., 1975, Magyar Helikon - Corvina.Díszes vászonkötésben, papír védőborítóval, arton védőtokban, jó állapotban.
13159.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft