Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Hatodik kötet. Magyarország története II. Mátyástól III. Ferdinánd haláláig. Írta Angyal Dávid. Budapest, 1898, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc kissé javításra szorul, a hátoldal elszíneződött, egyébként jó állapotban.
Ipari ujjáépítésünk. Szerk.: Tonelli Sándor. Bp. 1948. Forum Hungaricum. 200+328 p. Aranyozott, dombornyomásos kiadói félvászon kötésben, a kötéstáblán nemzeti színű szalaggal. A táblák kissé sérültek, megkarcolódtak.
Magyarország történelme, földje, népe, élete, gazdasága, irodalma, művészete Vereckétől napjainkig. 1-5. kötet. Teljes sorozat! Bp., 1929. Franklin. Kiadói, egységes, aranyozott félbőr kötésben. Az 1. kötet első lap hiányzik, egyébként jó állapotban
Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. Első kiadás! I.-VIII. kötet. Teljes! Bp., 1928-1933, Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotú sorozat.
Seress László: Napóleon. I-III. kötet. Bp., én. Singer és Wolfner. Korabeli egységes félvászon védőkötésben, eredeti címlap bekötve. Számos egészoldalas képmelléklettel. Jó állapotban
Vörös Győző: Taposiris Magna 1998-2004. Alexandriai magyar ásatások. Bp., 2004, Egyiptomi Magyar Ásatások Baráti Körének kiadványa. 223 p. Kiadói modern keménykötésben. Számos fotóval.
Baróti Lajos dr., Szalay József dr.: A Magyar nemzet története. I-IV. kötet. I. kötet: Magyarország az Árpádház kihaltáig. 250 szövegképpel és 34 műmelléklettel. II. kötet: Magyarország a vegyes házakból származott királyok korában. 250 szövegképpel és 19 műmelléklettel. III. kötet: Magyarország a Habsburg-házból való választott királyok korában. 325 szövegképpel és 29 műmelléklettel. Magyarország...
Dr.Szalay József- Dr.Baróti Lajos: A Magyar Nemzet Története II. köt: Magyarország a vegyes hézból származott királyok korában. Bp., [1895-1898], Lampel Róbert. 1000 illusztrációval és műmelléklettel. Kiadói, festett, dombornyomott egészvászon kötésben, gerincén kis kopással egyébként szép állapotban
Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története III. kötet. Az Anjou ház és örökösei. Bp., 1895. Athenaeum. Díszes, aranyozott egészvászon kötésben. A hátsó borító elázott, foltos.
Dr.Szalay József- Dr.Baróti Lajos: A Magyar Nemzet Története III. köt: Magyarország a Habsburg házból származó választott királyok korában. Bp., [1895-1898], Lampel Róbert. Közel 1000 illusztrációval és műmelléklettel. Kiadói, festett, dombornyomott egészvászon kötésben, gerincén szép állapotban
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.