Könyvek: Történelem

Tételek száma: 120

Mészáros József - Szakadát István: Magyarország politikai atlasza Bp., 1995. Konrad Adenauer Alapítvány - Cartographia. 120 p. Kiadói műbőrkötésben.
13136.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Kozma Andor: Turán. Ősrege. Bp., 1922, MTA. 247 p. Kiadói, felvágatlan papírkötésben. Első kiadás!
13137.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Dániel Anna: Erzsébet királyné Fiatal leányok számára. 10 képtáblával. Bp., é.n., Dante. 115 p. Kiadói, illusztrált félvászonkötésben. A gerincvászon enyhén sérült, a kötés kissé laza.
13138.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Valentin Kuzsinszky: Aquincum. Ausgraben und Funde. Bp., 1934, Franklin. Kiadói papírkötésben.
13139.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Szalay László: Magyarország története. VI. kötet. Pest, 1860. Lauffer és Stolp. 234 p. Eredeti, kissé hiányos papírkötésben. Első kiadás!
13140.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Hódoltságban. I. magyar történelmi konferencia az elnyomatás évtizedeiről. Szerkesztette Kiss Dénes.  Bp., 1992, Zrínyi. Kiadói papírkötésben.
13141.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Kézdiszentléleki Jákó Margit: Mult, jelen, jövő 12 képmelléklettel és 5 szövegképpel. Harmadik kiadás. Bp., 1925. Stádium ny. 332 p. Korabeli esztétikus egészvászon-kötésben, kiadói papírborító felragasztva. Jó állapotban.
13142.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
10

13143.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

13144.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

A Rákosi-per. Összeáll. Győrffy Sándor. Előszó: Réti László. Második kiadás. Bp., 1950, Szikra. 592 p. Kiadói kopottas papírkötésben.
13145.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Erdély a mienk! Észak-Erdély felszabadulása alkalmával őfőméltósága, vitéz Nagybányai Horthy Miklós kormányzó úr és honvédségünk előtt elhangzott üdvözlő beszédek emlékkönyve. Összeállította Gyimesy Jenő Balázs. Kolozsvár, 1940, Erdélyi Emlékkönyv Szerk. Bizottság. 255 p. Kiadói illusztrált félvászonkötésben. A borítótáblára rejtélyes okból Mátyás lovasszobrát és Vajdahunyad várát ábrázoló képet ragasztottak.
13146.

Erdély a mienk! Észak-Erdély felszabadulása alkalmával őfőméltósága, vitéz Nagybányai Horthy Miklós kormányzó úr és honvédségünk előtt elhangzott üdvözlő beszédek emlékkönyve. Összeállította Gyimesy Jenő Balázs. Kolozsvár, 1940, Erdélyi Emlékkönyv Szerk. Bizottság. 255 p. Kiadói illusztrált félvászonkötésben. A borítótáblára rejtélyes okból Mátyás lovasszobrát és Vajdahunyad várát ábrázoló képet r...

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Gróf Széchenyi István Emlékkönyv. Szerk. Nyesti Pál. Bp., 1909, Anglo-nyomda. 1 t. 144 p. Kiadói, festett, dombornyomással díszített egészvászon-kötésben.
13147.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft