Dániel Anna: Erzsébet királyné Fiatal leányok számára. 10 képtáblával. Bp., é.n., Dante. 115 p. Kiadói, illusztrált félvászonkötésben. A gerincvászon enyhén sérült, a kötés kissé laza.
Apponyi Albert, Berzeviczy Albert et al.: Igazságot Magyarországnak! A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság. Kicsit laza vászonkötésben, a térképmelléklet hiányzik, gerince utólag ragasztott, egyébként jó állapotban.
Apponyi Albert, Berzeviczy Albert et al.: Igazságot Magyarországnak! A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság. Kicsit laza vászonkötésben, a térképmelléklet hiányzik, egyébként jó állapotban
Erdély a mienk! Észak-Erdély felszabadulása alkalmával őfőméltósága, vitéz Nagybányai Horthy Miklós kormányzó úr és honvédségünk előtt elhangzott üdvözlő beszédek emlékkönyve. Összeállította Gyimesy Jenő Balázs. Kolozsvár, 1940, Erdélyi Emlékkönyv Szerk. Bizottság. 255 p. Kiadói illusztrált félvászonkötésben. A borítótáblára rejtélyes okból Mátyás lovasszobrát és Vajdahunyad várát ábrázoló képet r...
Gróf Széchenyi István Emlékkönyv. Szerk. Nyesti Pál. Bp., 1909, Anglo-nyomda. 1 t. 144 p. Kiadói, festett, dombornyomással díszített egészvászon-kötésben.