Dékány Mihály - Somogyi Katalin:Vegytan és ásványtan. A katolikus polgári leányiskolák IV. osztálya számára. Bp., 1945, Szent István Társulat. 118 p. Kiadói papírkötésben.
Alfred Edmund Brehm: Die Vögel. Separatausgabe aus dem illustrirten Thierleben. Zweiter Band. Hildburghausen, 1872, Bibliographisches Institut 1036 p., 388 képpel. Korabeli, gerincén sérült félbőrkötésben.
Dr. Hynek. Krisztus kínhalála - A modern orvosi tudomány világánál. Bp., 1937, Korda Rt. 117 p. + 7t. Korabeli egészvászon-kötésben,az eredeti borító felragasztva.
dr. Schalle Albert: Kneippkúra. A természetes és eredményes gyógymód. Gyógykezelési módjai, gyógyeredménye és gyógyhatása. Fordította dr. Kókay Béla. Előszóval ellátta dr Bucsányi Gyula. Bp., én. Élet és Egészség. 464 p. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrált papír védőborítóval.