5 500 Ft
14,25 EUR, 15,71 USD
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Bp., é. n., Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.