Taschen-Atlas der Schweiz, politisch-statisch in 26 farbigen Karten Bernm 1917, Geographischer Karten-Verlag Kümmerly & Frey. Kiadói egészvászon-kötésben. Ex libris pecséttel.
Magyarország vármegyéi és városai. Főszerk.: Borovszky Samu. 3. kötet. Vas Vármegye. Bp., 1898, Apollo Irodalmi Társaság. Gazdagon díszített, festett, aranyozott vászonkötésben. A borítótábla foltos, kopottas, egy helyütt enyhén szakadt is. Belül azonban jó állapotú, hiánytalan, a táblák és a mellékletek épek, a vármegyetérkép benne van.
Gubányi Károly: Ausztrália. Bp., é. n., Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Scott utolsó útja. Scott naplója és útitársainak feljegyzései. Ford.: Halász Gyula. Bp., [1923], Lampel R. Könyvkiadóvállalata (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Savoyai Lajos Amadé: A Ruvenzori. A keletafrikai nagy tavak hegyóriásának kikutatása és csúcsainak első megmászása. Bp., é. n., Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit laza, kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben.
De Agostini, Alberto M.: Tíz esztendő a Tűzföldön. Bp., é. n., Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, gerincén sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Von den Steinen, Karl: Közép-Brazília természeti népei között. Bp., é. n., Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Wosinsky Mór: Keleti utam emlékei. Szekszárd, 1888, Ujfalusy Lajos, 2. kiad. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. / Ritka! In a bit worn out half-linen binding, otherwise in good condition.