Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története I-II. Bp., 1937, Franklin. 516+563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
Körmöczy Imre: A' keresztény hit' 's egyház' történeti kifejlése. I. kötet. Pesten, 1845-1852, Trattner-Károlyi-Emich. VIII+ 66 l. Korabeli egészvászon-kötésben. Könyvkötői félvászonkötésben.
Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.
XII. Pius élete és válogatott beszédei Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp.-Esztergom, 1943, Magyar Jövő. 478 p., 22 t. (egészoldalas fotó). Kiadói, aranyozott, dombornyomott, címeres félvászonkötésben. A gerinc kissé kopottas, az utolsó néhány lapon ázásnyom.
Missale. Az Országos Széchenyi Könyvtár Cod. Lat. 221. jelzetű úti misekönyvének hasonmása. Papír védőmappában. Kísérőtanulmány melléklettel. Bp., 1989, Helikon. Kiadói vászonkötésben.