19120.
256. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
26 000 Ft
67,36 EUR, 74,29 USD
Aranyozott ezüst kiskanalak eredeti díszdobozban WMF jelzéssel, Ag., 72gr., jelzett, 11cm/ Gold-plated silver gift box small spoons original WMF indication, Ag., 72gr., Signed, 11cm